Evaporator TechnicalMerino

Extrémně flexibilní a neomezuje při pohybu. Materiál se přesně přizpůsobuje aktivitám které právě provádíte a vždy se vrátí do původního stavu, takže nehrozí roztažení, zmenšení nebo vytahání. Materiál pohlcuje přebytečnou vlhkost a odvádí ji rychle pryč, což zaručí že zůstanete v suchu a teple i při namáhavých aktivitách.

evaporator3Evaporator3 TechnicalMerino je ekologicky šetrný částečně vyrobený z přírodní, etické a udržitelné prémiové merino vlny a částečně ze 100% recyklovatelného rouna. Měkkost v dokonalé harmonii s výkonem.

Evaporator-3-det-1

Výparník se vyvíjel v průběhu let, ale tato verze je průlomová ve výkonu i kvalitě. Směs vlny poskytuje vynikající odolnost, termoregulaci a přirozenou odolnost vůči zápachu.

DSCF1259

Evaportor3 byl testován v terénu do extrému a jsme ohromeni, jak něco tak luxusního vydrží opotřebení, na které bylo odloženo. I po intenzivním používání působí uvnitř jako králičí srst.

DSCF1272

4cestný roztažitelný design, který obepíná tělo. Výparník je navržen tak, aby sledoval vaše pohyby a díky elastickým vlastnostem tkaniny získal výparník po aktivitě svůj původní tvar.

Evaporator-3-det-2

Evaporator-3-det-3

Evap B

Evap k

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo