Zavolejte nám kdykoliv a my vám rádi poradíme s jakýmkoli dotazem - volejte te.: 777 664 564 - Martin Gutman

Reklamace, výměna

REKLAMAČNÍ PROTOKOL KE STAŽENÍ ZDE:

reklamacni_protokol_vzor-1

V.I.P linka 24h Service - určena pro stávající a nové zákazníky při koupi prutu Sportex. My se staráme o Vás, stačí si koupit prut Sportex a pokud budete mít starosti řešíme za Vás vyřízení servisu a reklamce, Váš prut jednoduše zabalíte a my pošleme kurýra, který si vyzvedne prut s vyplněným reklamačním protokolem a my již za Vás vše vyřešíme s pohodlí Vašeho domova.

Reklamace na pruty Sportex lze standartně vyřídit do 30 dní, ale v době svátku(vánoce, silvestr atd.), inventur či zasílání do servisu v Německu a Slovensku, lze reklamční dobu prodloužit až na 60 dnů. Pokud byl prut koupen jinde a chcete po nás servis a záruky vyřídit ůčtujeme manipulační poplatek a náklady na doručení dle velikosti balíku!!!

Pokud Vám prut při dodání nebude vyhovovat stačí poslat žádost na e-mail: garantovanyobchod@seznam.cz a prut Vám vyměníme a nebo vrátíme obratem peníze.

loga_2

                          V.I.P. linka 24h service pro Sportex pruty - mobil: 777664564  Martin Gutman

                                         15492385_1199641966767827_5220813146669814815_n

Záruka na vrácení zboží ve lhůtě 14 dní:

www.garantovanyobchod.cz svým zákazníkům poskytuje v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů.

„Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit do 14-ti dnů od obdržení zásilky veškeré zboží ze sortimentu obchodu www.garantovanyobchod.cz"

Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží z našeho obchodu, že vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou neprodleně zaslány zpět (bankovním převodem nebo složenkou) do 14 dní.

Podmínky pro vrácení peněz:

1. Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům.
2. Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží.
3. Vracíme vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou. Zásilky dobírkou nebudou přijaty. Se zbožím je třeba vrátit i daňový doklad.
4. Máme právo odečíst náklady na poštovné a balné.
5. Máme právo odečíst cenu zboží použití k adekvátní částkou.

 

 

revolucni_servis_vraceni       

VIP SERVIS pro VIP KLIENTY - stačí zavolat a nebo napsat a my za vás vše vyřídíme, váš prut a nebo jiné zboží jen zabalíte a my již za vás vše vyřídíme od A-Z.