Čepice

Kšiltovky Flexfit a Snapback – Není důvod znovu vynalézat kšiltovku, což je důvod, proč jsme se spojili s Flexfit®.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
WizWool Hood.wm
Tip Výprodej
510 Kč
1 155 Kč (–55 %)

Čepice Geoff Anderson WizWool Hood poskytuje pohodlí, teplo a odvádění potu v každém počasí.

Kód: 2902
Screenshot 2023 11 13 at 07 55 36 WizWool Tube
Akce Výprodej
510 Kč
1 099 Kč (–53 %)

Udržování tepla a pohodlí začíná shora. WizWool Hood and Tube slouží k tomu, aby zvýšil komfort odvádění vlhkosti od hlavy a zároveň poskytuje vyváženou izolaci.

Kód: 2983
Screenshot 2022 12 22 at 02 44 23 Flexfit Lapwing
Novinka
Flexfit Lapwing
U dodavatele
980 Kč
1 079 Kč (–9 %)

Zůstaňte chráněni během dlouhých rybářských dnů se sluncem a oslněním. Sportovně estetické, prodyšné a dobré pevné řemeslné zpracování.

+ další
Kód: 3253

Všechny naše čepice jsou vyráběny z mezinárodně schválených materiálů používaných při výrobě a s nulovou tolerancí vůči škodlivým látkám.

Všechny naše styly Flexfit® přicházejí s dokonalým přizpůsobitelným střihem a jedinečnou technologií. Revoluce v pokrývkách hlavy. Technologie Flexfit® je první patentovaná technologie stretch-fit čepice na světě. Ergonomie a převratné techniky, jako je kombinace high-tech tkanin k vytvoření pohodlného a efektivního potítka. A co je ještě lepší, díky inovaci speciálních tkanin se protahují přímo přes korunku čepice a nabízejí flexibilní velikost pro všechny typy a velikosti tvarů hlavy. Střih, který vypadá a je dokonalý. Všechny naše uzávěry jsou vyráběny z mezinárodně schválených materiálů používaných při výrobě a s nulovou tolerancí vůči škodlivým látkám. Flexfit® vás udrží v chladu a suchu bez ohledu na počasí. Kšiltovky Flexfit® poznáte podle jejich charakteristických štítků, visaček, nálepek na kšiltovky, speciálního potítka a starožitného stříbrného emblému Geoff Anderson. Přední část korunky je vyrobena z buckramu, který pomáhá při síle a stylu. 3D výšivka Geoff Anderson. Kšilt Flexfit® lze znovu a znovu upravovat nebo zakřivovat, aniž by to vypadalo na opotřebení. To vše díky Permacurv® – speciální patentované technologii Flexfit.

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo