Grangers Performance Repel PLUS sprej 275ml

Neohodnoceno
Značka: Grangers

Grangers Performance Repel PLUS sprej 275ml ideální pro nepromokavé oblečení, kterému dodává jeho nepromokavé vlastnosti.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Kód: 1804 012
405 Kč
Grangers Performance Repel PLUS sprej 275ml
Neohodnoceno
Značka: Grangers
Grangers Performance Repel PLUS sprej 275ml
Tip
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doručení do 72h
Doručení do 72h
po celé ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Výměna zboží zdarma
Výměna zboží zdarma
po celé ČR

Přípravek Performance Repel Plus dodává oděvům vodoodpudivost a maximalizuje jejich prodyšnost. Tento výkonný, snadno použitelný sprej obnovuje funkčnost všech technických tkanin a udržuje uživatele v teple a suchu po delší dobu. Použití ve formě spreje umožňuje i následnou aplikaci dalších přípravků na místa obzvláště náchylná k oděru. Přípravek má neutrální vůni, je šetrný k životnímu prostředí a doporučujeme ho používat po užití přípravku Performance Wash.


Je vhodný pro všechny tkaniny, včetně Gore-Tex®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Impregnace
Balení: 1 ks
Doporučujeme: Impregnace na oblečení
Objem: 275 ml
Typ: Sprej

                                                                             

Grangers založený 1937 se stal první firmou vyrábějící ekologicky nezávadné impregnace na vodní bázi. Princip výroby ekologicky nezávadných, vysoce kvalitních a účinných přípravků přetrvává až do dnešních dní. Impregnace Grangers obnovují voděodolnost obuvi, oblečení a vybavení. Pravidelným ošetřováním zachováte původní vlastnosti vybavení a prodloužíte jeho životnost.

V roce 2006 byl Grangers udělen certifikát ISO 14001, norma označující zavedení systému ekologického managementu, nezávislé potvrzení, že výrobky Grangers a používané výrobní procesy splňují nejpřísnější ekologické zásady.