Ponožky

Ponožky vždy přitahovaly naši pozornost, ale obrovské množství opravdu dobrých výrobců nám zatím bránilo vrhnout se do výroby. Po mnoha letech vývojové práce jsme konečně vyřešili hádanku a přidali 3 funkční vylepšení, která se dramaticky liší i od těch nejlepších ponožek, které znáte.

1. Zachování dobře známého komfortu vlny Merino a zároveň poskytuje nebývalou odolnost proti oděru.

2. Kombinace zkušeností, specializovaného výzkumu, vývoje a nejpokročilejší technologie pletení na světě a shromáždila je tam, kde pochází nejkvalitnější merino vlna na světě.

3. Elastická podpora strategicky zapletená do každé ponožky, aby napomáhala její funkci.

4. ESS™ zajišťuje nízkou kompresi podporující cirkulaci a ponožku, která se nehrne ani nesjíždí.

 

socks-sokker-geoff-anderson

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Ponožky Geoff Anderson Liner
574 Kč
637 Kč (–9 %)

Geoff Anderson Liner jsou špičkové ponožky pro každodenní nošení nebo jako první ochranná vrstva proti oděru a otlakům pod ponožky Woolly a BootWarmer.

SRSK259 2524
Ponožky Geoff Anderson podkolenky WizWool Coozy
666 Kč
740 Kč (–10 %)

Coozy je silná ponožka navržená tak, aby udržela vaše nohy v teple a zároveň stlačila a zvýšila oběh. Odolné, žádné nesmyslné ponožky, které byste si mohli obléct do jakéhokoli...

SRSK259 3100
Ponožky Geoff Anderson Reboot
689 Kč
765 Kč (–9 %)

Ponožky REBOOT Geoff Anderson vám nabízejí maximální komfort, minimální hmotnost, prodyšnost, odolnost a to i během největší zátěže při outdoorových aktivitách.

SRSK259 2521
Merino ponožky Geoff Anderson Woolly sock hnědé
803 Kč
893 Kč (–10 %)

Ponožky Geoff Anderson Woolly Sock jsou určeny, aby udržely vaši nohu v teple při chladném nepříznivém počasí. Zabraňují odření a otlakům.

SRSK259 3442
Ponožky Geoff Anderson Woolly Sock
803 Kč
893 Kč (–10 %)

Ponožky Geoff Anderson Woolly Sock jsou určeny aby udržely vaši nohu v teple při chladném nepříznivém počasí. Zabraňují oděru a otlakům.

SRSK259 2520
Ponožky Geoff Anderson BootWarmer Sock
895 Kč
995 Kč (–10 %)

Ponožky Geoff Anderson BootWarmer Sock jsou extrémně teplé do nejchladnějšího počasí s výbornou prodyšností a odolností.

SRSK259 2516

Za každým párem ručně vyrobených ponožek stojí více než 117 let historie výroby ponožek. Odolné a pohodlné. Tyto ponožky obsahují odolnou přízi z merino vlny, odpružení smyčkovým vlasem, vyztužení, elastickou podporu a vynikající manžetový úplet a spojují je dohromady do páru ponožek, které je velmi těžké překonat. Spojili jsme se s výrobci, kteří jsou na špici inovací, a oba jsme hrdí na to, že vyrábíme ty nejlepší ponožky, jaké kdy budete vlastnit.

geoff-anderson-WizWool-Coozy-closeup-7

 

ESS™ elastický podpůrný systém V elastickém podpůrném systému jsou elastické prvky strategicky zapleteny do ponožky, aby napomáhaly její funkci. ESS™ poskytuje přizpůsobené přizpůsobení a podporu uzamčením ponožky k noze a bérci s minimální kompresí. Těsné přiléhavé střihy jsou zásadní pro snížení tření a smykových sil, které se pravděpodobněji vyskytují v nedbalé a špatně padnoucí ponožce. Speciální elastické podavače jsou připevněny samostatně ke stroji, aby umožnily nastavení napětí v gumičkách ve struktuře ponožek, aby poskytly potřebnou podporu a padnutí.

 

Geoff-Anderson-Reboot-features-2023

 

1. Vysoce strečová manžeta pro pohodlí a výdrž

2. Maximální odpružení zajišťuje nejvyšší komfort a dokonalé mikroklima

3. Y Zámek paty pro udržení ponožky na místě

4. ESS™ elastický podpůrný systém přes horní část nohy pro optimální výdrž během nošení

5. Polstrování Comfort Zone™ a zesílené zóny s vysokým dopadem pro extra odolnost

6. Elastický oblouk

7. Bezešvé zapínání špičky pro pohodlí.

8. Optické vlevo a vpravo

 

geoff-anderson-WizWool-Coozy-closeup-1

 

Proč Merino?
 
Vlákno Merino je přirozenou, harmonickou volbou při výběru punčochového zboží, které budete nosit na pokožce a poskytne noze ochranu. Naše merino je získáváno pouze od etických dodavatelů a používáme inteligentně.
 
Lehké, pevné, odvádějící vlhkost a prodyšné. Jeho přirozené vlastnosti zajišťují, že je prodyšný a zároveň odolává zápachu a udržuje nízké dráždivé vlastnosti pro zachování integrity pokožky.
 
Během všech těch let testování nic nepochválilo naši myšlenku udělat nejlepší ponožky na světě lepšími, než vynalézt pletací techniku, která umožňuje, aby pouze vlna na kůži a syntetické komponenty na vnější straně poskytovaly odolnost proti oděru.
 
Naše technologie Merino to umožňuje.
 
Sliby:
 
- Bezkonkurenční odolnost proti oděru
 
- 100% přírodní novozélandská merino vlna
 
- Vynikající měkkost a pohodlí
 
- Minimální hmotnost
 
- Odolnost vůči zápachu
 
- Řízení teploty a vlhkosti
 
- Extra odolnost pro ochranu proti nárazu
 
- Špičkové mikroklima
 
 
 
 
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doručení do 72h
Doručení do 72h
po celé ČR
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce
Výměna zboží zdarma
Výměna zboží zdarma
po celé ČR